Küçük çuval ve Bigbag Üretimi yapan firmamız : ürettiğimiz ürünler Nakliye ve depolamada ciddi fiyat ve rekabet avantajı sağlar

Hakkımızda , ESKA Big Bag ®

Lider BigBag Üreticileri

Jumbo Big bag Sling Eska olarak 1996 yılından beri Gaziantep te bigbag ile ilgili faaliyet göstermekteyiz. Başlangıçtan bu yana değişmeyen Şirket Felsefemizin sürekliliği sayesinde dünya çapında 19 ülkeye ihracat ve yurtiçinde 250 nin üzerinde müşteriye satış yapmış bulunmanın gururunu yaşamaktayız. Eska Bigbag olarak gereken kurumsal yapılanmamızı tamamlamış olup, pazarlama (yurtiçi - yurtdışı), planlama, satın alma, üretim ve sevkiyat birimleri tam ve etkin bir koordinasyonla çalışmaktadır. Firmamız ve bigbaglerimiz hakkında bazı özelliklerimizi belirtmek gerekirse;

Firma Felsefemiz :

Her zaman müşterinin haklılığı ve en önemli değer olduğu göz önünde tutularak, müşteri beklentileri ilk seferde ve tam olarak karşılanmalıdır. Müşteriye gönderilecek her ürün dürüst bir şekilde ve her bir ürün başlı başına özel bir iş olarak üretilmelidir.

Kalite :

Bigbag işine başladığımız ilk günden beri her zaman için kalite önceliğimiz olmuştur ve hiçbir şekilde reklamasyon veya tazminat yaptırımı ile karşılaşmamış olmanın onurunu duymaktayız. Müşteriye taahhüt edip anlaştığımız ürünün gerek üretim planlamada gerekse de testlerde riskli olarak düşünülmesi durumundA, müşterilerimize ekstra bir bedel ödetmeden daha üst bir standartta üretimini yapmışızdır. Ve bu konudan çoğunlukla müşterimizin bile bilgisi bile olmamıştır. Eska Bigbag markası bizim onurumuz olduğu için gerektiğinde zarar etmeyi rahatlıkla göze almışızdır. Kalite kontrol, öncelikli hedefimiz olan kaliteye ulaşmak için ödünsüz şekilde çalışmaktadır. Hammadde ve Malzeme Seçimi: Bigbag tamamen uygun malzemelerin bir araya getirilmesi ile üretilmektedir. Gerekli konfigürasyon sağlandığında bigbagler sorunsuz olarak kullanılabilmektedir. Örneğin 1000 kg taşıma için minimum 30 gr/mt kolon kullanılması gerekmektedir ki biz en az 32gr/mt kullanırız. Bazen riskli gördüğümüz ürünlerde 37 gr/mt bile kullanırız ve bununla ilgili ek bir maliyeti müşteriye yansıtmayız.


Kullanılan Hammaddeler :

Bigbag tamamen uygun malzemelerin bir araya getirilmesi ile üretilmektedir. Gerekli konfigürasyon sağlandığında bigbagler sorunsuz olarak kullanılabilmektedir. Örneğin 1000 kg taşıma için minimum 30 gr/mt kolon kullanılması gerekmektedir ki biz en az 32gr/mt kullanırız. Bazen riskli gördüğümüz ürünlerde 37 gr/mt bile kullanırız ve bununla ilgili ek bir maliyeti müşteriye yansıtmayız.


Tedarikçilerimiz :

Tedarikçi seçimi konusunda çok hassas olan firmamız her zaman kaliteli hammadde ve malzemeler tedarik etmekte ve ürettiği ürünlere kayıtsız- şartsız güvenmektedir. Ve daha düşük maliyetli hammadde ve malzemeler seçeneğimiz olsa da kalite standartlarına güvenemediğimiz hiçbir tedarikçinin ürününü kullanmayız.


Servis :

Kurumsal yapımızın kusursuz koordinasyonu ile müşterilerimizin satış, üretim, sevkiyat, muhasebe ve finans servisi ile ilgili beklentileri konusunda üst düzey tatmini yakalamaları sağlanmıştır. Pazarlama birimlerimizin etkin bilgilendirmesi ile hem uygun ürünün belirlenmesi kolay olmakta hem de ücretsiz numune çalışmaları ile müşterilerin bigbagleri sipariş etmeden önce test etmeleri sağlanmaktadır..


Üretim :

Üretim parkurumuz son derce teknolojik makinalardan oluşmakta ve ihtiyaç duyulan tüm makine ve ekipmanlar sürekli olarak takviye edilmektedir. Üretimimiz ile ilgili video ve resim görüntülere Fabrikamız bölümünden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Üretim idari kadromuz ve kalite kontrol ekibimiz bigbag sektöründe fazlası ile tecrübeye sahiptir